Menu
Sepetim

Paketler

 

Günlük Paketler
Klasik Paket


Kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip yemekler ile günlük hayat akışında kilo vermek veya kilo kontrolü yapmak isteyen herkes için uygundur. Günlük paketlerimiz hedefiniz doğrultusunda tüm gün boyunca tüketmeniz gereken ana ve ara öğünlerin tamamını içermektedir. Tercihinize göre daha az sayıda öğünü içeren günlük paketlerimiz de mevcuttur.

Protein Plus Paketi


Aktif spor yapan ve yüksek protein - düşük karbonhidratlı yemekler ile beslenerek kilo vermek, kilosunu korumak, dengeli beslenmek isteyenler için uygundur. Günlük paketlerimiz hedefiniz doğrultusunda tüm gün boyunca tüketmeniz gereken ana ve ara öğünlerin tamamını içermektedir. Tercihinize göre daha az sayıda öğünü içeren günlük paketlerimiz de mevcuttur.

Solution Juice Paket


Kısa sürede şehir hayatının yorgunluğunu üzerinden atarak, katı gıda tüketmeden arınmak isteyenler için uygundur. Günlük paketlerimiz hedefiniz doğrultusunda tüm gün boyunca tüketmeniz gereken ana ve ara öğünlerin tamamını içermektedir. Tercihinize göre daha az sayıda öğünü içeren günlük paketlerimiz de mevcuttur.

Solution Reset Paket


Sadece sıvı tüketmek istemeyip, hem sıvı hem de katı besinler tüketerek vücudunu toksiklerden arındırmak isteyenler için uygundur. Günlük paketlerimiz hedefiniz doğrultusunda tüm gün boyunca tüketmeniz gereken ana ve ara öğünlerin tamamını içermektedir. Tercihinize göre daha az sayıda öğünü içeren günlük paketlerimiz de mevcuttur.

Öğün Paketleri
Ofis Paketi


Her gün öğlen yemeğinde “ne yiyeceğim? nerede yiyeceğim?” düşüncesi olanlar için paketli, güvenli, hijyenik ve lezzetli yemeklerden oluşan en uygun çözümdür. Öğün paketlerimiz ister öğlen, ister akşam, dilediğiniz öğünde tüketebileceğiniz yemekleri içermektedir. Tercihlerinize en uygun paketi seçebilmeniz için farklı opsiyonlarımız 
mevcuttur.

Evde Kal Paketi


Evden çalışan, sağlıklı ve güvenli beslenmek isteyen, yemek yapmak istemeyen, paket servis söylemeye çekinenler için uygundur. Öğün paketlerimiz ister öğlen, ister akşam, dilediğiniz öğünde tüketebileceğiniz yemekleri içermektedir. Tercihlerinize en uygun paketi seçebilmeniz için farklı opsiyonlarımız
mevcuttur.