Menu
Sepetim

Neden Biz?


Solution Diet Kitchen ailesi olarak, sunduğumuz paketler ve hizmetler ile hedefinize lezzetli ve istikrarlı bir şekilde ulaşmanız için yanınızdayız!


"Her başladığım diyet 3 gün sonra bitiyor, sevmediğim besinler yediğim için sevdiğim bir yemekle karşılaşınca dayanamıyorum" gibi konuşmaları her zaman duyarız.


Yapılan araştırmalara göre diyete başlayan insanların ancak %10 u diyete 1 haftadan fazla devam edebiliyor.

Diyet yaparken karşılaşılan en önemli zorluklardan bir tanesi de yoğun iş temposunda yemek hazırlamak için zaman bulamamaktır.

Diyet yapan birisi yemek listesine sahip olsa da zamansızlık ve gerekli malzemeleri temin edip hazırlamakta sıkıntı yaşadığı için diyeti devam ettirememektedir ve sonuç olarak diyet ulaşılması güç bir hedef haline gelmektedir.

Sağlıklı Yemek Bir Tık Uzaklıkta!


Herkese uygun lezzetli ve sağlıklı beslenme çözümlerimizle yanınızdayız.


Restoran Kalitesinde Tatlar


Kişiye özel tek kullanımlık hijyenik kaplarda, usta şeflerin ellerinden hazırlanan ve her gün değişen restoran kalitesindeki yemekleri kapınıza sıcak ve soğuk olarak teslim ediyoruz.


İhtiyaçlara Özel Paketler


Beslenme seçiminize ve ihtiyacınıza uygun olarak Gruplara ve Kurumlara Gurme Yemek Aboneliği, Bireysel Diyet (Fit) Yemek Aboneliği, Kurumsal Taşıma Yemek, Etkinlik ve Organizasyon Catering ve Protein Ağırlıklı Beslenme hizmetleri sunuyoruz.


Makul Fiyatlar


Abonelik hizmetimizde yemekhaneye, mutfak ekipmanına ya da servis elemanına ihtiyaç duyulmaması ve fiyat avantajlarımız, yıllık yemek maliyetlerinizin düşmesini sağlıyor.


Sağlıklı ve Güvenilir


Yemeklerimizde helal ürünler kullanıyor ve hiçbir katkı maddesine yer vermiyoruz.