Menu
Sepetim

Hakkımızda

Solution Diet Kitchen; yaşam stilinize uygun, kalorisi hesaplanmış, sağlıklı ve dengeli beslenme prensibine göre hazırladığı beslenme paketlerini ve soğuk sıkım tekniği ile hazırlanan taze meyve sebze sularını kapıya kadar getiren bir servistir.


Solution Diet Kitchen mutfağında, yemeklerin ve içeceklerin yapımında kullandığımız ürünler günlük olarak tedarik edilir. Kullandığımız ürünlerin tazeliği gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, bağımsız bir gıda laboratuvarı tarafından denetlenir ve size el değmeden teslimat gerçekleştirebilmek için tüm işlemlerin yapıldığından emin olunur. Kullandığımız tüm ürünler, konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimiz tarafından özel üreticilerden veya organik ürün tedarikçilerinden sağlık ve lezzet öğeleri ön planda tutularak özenle seçilir.


Solution Diet Kitchen paketinizi, Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü, istediğiniz adrese, gönderim bölgelerine göre belirlenen 7:30-10:30 saat dilimlerinden seçtiğiniz bir tanesinde teslim ediyoruz. İş yerinize, arkadaşınızın adresine, hatta sabahları gittiğiniz spor merkezine bile teslim edebiliriz. Pazar günleri servis istemeniz durumunda, Cumartesi günleri size 2 günlük, aynı içerikten oluşan paketinizi teslim edebiliriz. Teslimatlarınız özel Solution Diet Kitchen kuryeleri tarafından soğuk zincir korunarak Solution Diet Kitchen standartlarında gerçekleşir. Solution Diet Kitchen servisinden faydalanamayacağınızı düşündüğünüz günleri 2 iş günü öncesinden saat 16:30'a kadar www.solutiondietkitchen.com adresinden veya müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile istediğiniz farklı bir güne kolaylıkla erteleyebilirsiniz.


Size en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. Bunun için tüm faaliyetlerimizi yasal mevzuat ve standartlara uygun, izinleri alınmış olarak gerçekleştiriyor ve bunu da sahip olduğumuz yasal belgeler ile taahhüt ediyoruz.