Menu
Sepetim

Dyt. Emine İYİOL

Hacettepe Üniversitesi mezunu olan diyetisyenimiz, beslenmeyi modern ve bütüncül tıbbın çok önemli bir parçası olarak görmektedir. Obezite alanında çalışırken zayıflama diyetlerini keyifli ve sağlıklı hale getirmenin önemini tecrübe etmiştir ve bu tecrübelerden farklı, sağlıklı ve lezzetli bir mutfak fikri doğmuştur. Hem evdeki besinlerle hem de dünya mutfağından lezzetlerle kişiye özel programlar belirleyerek, zayıflama sürecini ve diyeti keyifli hale getirmeyi önemsekte olan diyetisyenimiz; özellikle çocuklarda ve yetişkinlerde obezite, ve gebelerde sağlıklı beslenme konularında çalışmaktadır. 


Bunun yanı sıra Diyabet Diyetisyenliği, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Nefroloji Diyetisyenliği ve Sporcu Diyetisyenliği eğitimlerini başarı ile tamamlamış olup danışan takibi yapmaktadır. Aynı zamanda Gentest yetkili uygulayıcısı olan diyetisyenimiz kişilerin genetik durumuna ve besinlere karşı gösterdikleri duyarlılıklara göre beslenme uygulamalarını yürütmektedir,


2016 yılından beri Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde klinik diyetisyen olarak görev almakla beraber Solution Diet Kitchen'ın yürütücü diyetisyeni olarak çalışmaktadır.